SLUŽBY

Dokonalú svadobnú atmosféru dotvára aj romantická záhrada. V nej sa nachádza vonkajší oltár, kde sa konajú svadobné obrady. Jej súčasťou je aj veľká fontána, ktorú v noci rozsvecujú farebné svetielka. Túžbu vypustiť po obrade biele holuby, previesť sa na koči ťahanom majestátnymi čiernymi koňmi či využiť ako svoje svadobné vozidlo veterána, dokáže svadobný stan Barus taktiež splniť.

Výzdoba svadobného stanu

Výzdoba svadobného stanu

svadobný stan title

...je zabezpečená výhradne agentúrou Bella Rosa (Sv. Štefana 42, Štúrovo). Zvoľte si výzdobu v štýle Vintage, Provence, Glamour alebo podľa vlastného gusta a dohodnite si detaily na osobnom stretnutí s našou profesionálnou aranžérkou, ktorá Vám na mieru vypracuje koncept Vašej vysnívanej svadobnej výzdoby , a to jedinečne, zo živých kvetov. Po rezervácii Vášho termínu prosím kontaktujte aranžérku Máriu Kasnyik priamo na telefónnom čísle +421 908 484 922.

civilny obrad

Civilný obrad

svadobný stan title

V prípade záujmu pre Vás zabezpečíme aj civilný obrad v našom parku, priamo vedľa svadobného stanu. Cena tejto služby je 200,00 Eur zahŕňajúc prenájom slávobrány, biele stoličky, stand-by stolíky s elegantným návlekom, pohár šampanského a občerstvenie pred obradom vo forme toastov na privítanie Vašich hostí.

alkoholicke napoje

Alkoholické nápoje

svadobný stan title

Radi Vám zabezpečíme výber alkoholických nápojov podľa dohody na osobnom stretnutí. V prípade záujmu možnosť zabezpečenia alkoholických nápojov (liehoviny, víno), zákuskov, toriet a pagáčov vo vlastnej réžii a to bez poplatku. Budeme veľmi radi, ak sa rozhodnete stráviť Váš veľký deň práve s nami, preto nás v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať priamo na telefónnych číslach:
+421 905 452 995 (Barus Kristián)
+421 908 117 881 (Barus Adrián)

barový pult

Barový pult s vlastným čašníkom

svadobný stan title

V exteriéri na letnej terase možnosť využitia Barového pultu s vlastným čašníkom počas celého podujatia podávajúc alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, osviežujúce limonády a to v cene 200 EUR. Dodatočne máte možnosť doobjednať si prípravu miešaných nápojov vo forme koktejlov (Sex on the beach, Mojito...) v cene 70 EUR.

svadobné auto

Svadobné auto

svadobný stan title

V prípade záujmu pre Vás zabezpečíme aj svadobné auto CADILLAC COUPE DEVILLE 1979. Je to romantický svadobný veterán, čo dodá vaším spomienkam potešenie a hrdosť.

svadobný kočiar

Svadobný kočiar s konským záprahom

svadobný stan title

Zabezpečíme pre Vás všetky druhy dopravných služieb, ktoré zaručia bezproblémový priebeh Vašej svadby, aj rozprávkový svadobný koč s konským záprahom.

Vypúšťanie bielych holubov

Vypúšťanie bielych holubov

svadobný stan title

Ponúkame biele holuby šťastia novomanželom na vypustenie po svadobnom obrade.